Rodák z Brd a Všudezdejší. Společná touha změnit k lepšímu alespoň ten svět, na který dosáhneme. Jedny šikovné ruce a jedny nohy, co vybíhají kopce a loví krásná místa. Místa, kde chceme sedět a místa, kde byste asi chtěli sedět i vy, ale není na čem. Proto děláme lavičky. Dejte si u nás svačinu, rande, popadněte dech, abyste mohli dál bloumat Brdy.

Blahoš Matějka – Bydlí v chatě pod lesem. V Brdech se narodil, vyrostl, žije a nevysekáte ho odsud ani sekyrou. A že je má ostrý. Většina práce s výrobou laviček je na něm. Každý šílený nápad svojí holky dotáhne do konce.

Zuzana Vrzalová – Má šílené nápady. Do Brd se zamilovala při svých běhacích seancích do místních kopců. Hledá místa, občas hobluje a brousí, ale radši vymýšlí další šílenosti.

Ve volném čase vyrábíme lavičky, umisťujeme je do Brd a doufáme, že časem budou naše lavičky i na jiných místech České republiky, nebo třeba i za jejími hranicemi. Zapojte se!
Máte nápad na umístění lavičky? Chtěli byste si vyrobit vlastní lavičku u nás? Jste firma a chtěli byste od nás lavičku, kterou zaplatíte darem některé z nadací? Chcete nám pomoct s výrobou, nebo bloumáním? Pošlete nám zprávu po sojce!

Napsaly o nás Pozitivní zprávy: Mladý pár vyrábí lavičky

A také časopis Respekt! Terapie lavičkou