Pokud se vám naše lavičky líbí a nestačí vám na nich sedět, můžete se také zapojit!

 1. Tipy na místa
  Máte oblíbenou vyhlídku, na které si to říká o posezení? Pošlete nám zprávu po sojce a ona nám to práskne! Ideální jsou pro nás místa, kam se dá dojet co nejblíže s autem, abychom nevláčeli lavičku příliš daleko na zádech. Preferujeme místa v Brdech, která jsou něčím významná, je z nich pěkný výhled, nebo mají například ohniště a zázemí pro bivak.
 2. Přijeďte si ji udělat
  Dostanete kmen stromu, který si můžete sami rozříznout, ohoblovat, zbrousit, napustit lněným olejem a vypálit do něj náš znak a jméno lavičky. Počítejte s tím, že se jedná o práci na téměř celý den. Nemusíte se ničeho bát, s nářadím vám pomůžeme a jídla i pití bude dost. Vřele doporučujeme jako dárek k výročí! 
 3. Dejte s námi bloumání cíl
  Bezcílné potulování je skvělé, ale někdy je fajn dát věcem smysl. Lavičky vyrábíme zdarma a nikdy to pro nás nebude činnost, na které chceme vydělat. Určitě ne pro nás dva, ale napadlo nás, že bychom mohli vydělávat pro ostatní, pro ty potřebné. A to je podle nás ideální příležitost primárně pro firmy a velké nadšence. Vyrobíme vám lavičku s vaším logem, či s názvem, který společně vymyslíme. A vy nám za lavičku zaplatíte darem některé z nadací. Níže naleznete nadace, které jsou podle nás smysluplné, pracují v nich lidé, kterým věříme, či se v nich sami angažujeme.
  Můžete samozřejmě přijít s vlastním návrhem, kam chcete dar cílit. Výrobu lavičky necháte buď na nás, nebo z toho uděláme tmelení vašeho týmu. Tmel tedy nepoužíváme, ale motorovka v rukou ředitele by mohla pracovní vztahy taky hezky vyřešit! Vezměte svůj tým na den až dva k nám. Bude to větší zážitek, než fotbálek v kanclu. Pošlete nám zprávu po sojce a domluvíme se na podrobnostech. 
 4. Bloumejte aktivně
  Zastavte se během vašeho výletu na našich lavičkách a pošlete nám fotku a zprávu o tom, v jakém je stavu a jak se vám u ní líbilo. Dělá nám to obrovskou radost.

Kam bychom rádi cílili peníze z vašich darů?

Revenium – Podpora hendikepovaných na trhu práce, pomoc při rozjezdu jejich podnikání, vzdělávání na cestě k nezávislosti.
http://revenium.cz/

Armáda Spásy
http://armadaspasy.cz/

Obědy pro děti – Zaplacení obědů ve školní jídelně dětem v komplikované situaci.
http://www.obedyprodeti.cz/

Elpida – Pomáhají seniorům stát se samozřejmou součástí naší společnosti.
http://elpida.cz/

Lékaři bez hranic
https://www.lekari-bez-hranic.cz/

Máte ve svém srdci jinou nadaci? Prima! Pro nás je důležité jen to, aby se jednalo o spolehlivou nadaci, která peníze použije korektně.

Jste nadace a rádi byste tu také byli? Napište nám, prosím!