Pokud se vám naše lavičky líbí a nestačí vám na nich sedět, můžete se také zapojit!

  1. Tipy na místa
    Máte oblíbenou vyhlídku, na které si to říká o posezení? Pošlete nám zprávu po sojce a ona nám to práskne! Ideální jsou pro nás místa, kam se dá dojet co nejblíže s autem, abychom nevláčeli lavičku příliš daleko na zádech. Preferujeme místa v Brdech, která jsou něčím významná, je z nich pěkný výhled, nebo mají například ohniště a zázemí pro bivak.
  2. Přijeďte si ji udělat
    Dostanete kmen stromu, který si můžete sami rozříznout, zhoblovat ručním hoblíkem, napustit lněným olejem a namalovat náš znak , jméno lavičky a váš příběh. Počítejte s tím, že se jedná o práci na téměř celý den. Nemusíte se ničeho bát, s nářadím vám pomůžeme a jídla i pití bude dost. Výroba lavičky je podmíněna darem některé z transparentních nadací, či potřebným lidem ve vašem okolí – dětské domovy, samoživotelé a podobně. Minimální výše daru pro jednotlivce je 5000 a pro firmy 15 000.
  3. Bloumejte aktivně
    Zastavte se během vašeho výletu na našich lavičkách a pošlete nám fotku a zprávu o tom, v jakém je stavu a jak se vám u ní líbilo. Natřete ji lněným olejem, opravte panty a nezapomeňte ji zavřít. Dělá nám to obrovskou radost. Podporujte ostatní.

Nevíte, koho podpořit? nejlepší je rozhlédnout se kolem sebe. Nemáte v ulici samoživitele, kteří sotva přežívají od výplaty k výplatě? Hospic, kterému byl snížen rozpočet? Dětský domov?  Rodinu ve špatné situaci, Staré lidi, kteří si už sotva dojdou na nákup? Zastavte se u nich a zeptejte se, s čím by potřebovali pomoct. Pokud chcete jen věnovat peníze transparentní nadaci, která díky vašim penězům pomůže ostatním, tady máte pár tipů:

Revenium – Podpora hendikepovaných na trhu práce, pomoc při rozjezdu jejich podnikání, vzdělávání na cestě k nezávislosti.
http://revenium.cz/

Armáda Spásy
http://armadaspasy.cz/

Obědy pro děti – Zaplacení obědů ve školní jídelně dětem v komplikované situaci.
http://www.obedyprodeti.cz/

Elpida – Pomáhají seniorům stát se samozřejmou součástí naší společnosti.
http://elpida.cz/

Lékaři bez hranic
https://www.lekari-bez-hranic.cz/

Jste nadace a rádi byste tu také byli? Chcete třeba vydražit lavičku na některý z vašich projektů, nebo poděkovat některému z vašich štědrých dárců?Napište nám, prosím!